Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота викладачів кафедри ПО Переможці кафедри за результатами рейтингового оцінювання викладачів Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова

Керуючись «Положенням про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова», у червні 2022 року на Педагогічному факультеті було проведено рейтингове оцінювання освітньої діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр факультету.

Результати показали ефективність роботи викладачів кафедри педагогіки та методики початкового навчання, яка посіла перше місце серед шести кафедр Педагогічного факультету.

Членами факультетської комісії здійснено перевірку достовірності результатів рейтингового оцінювання викладачів та визначено переможців з кафедри педагогіки та методики початкового навчання за номінаціями.

Професор:
1 місце – Матвієнко О.В.
2 місце – Васютіна Т.М.
Доцент:
2 місце – Чайченко В.Ф.

Успішне завершення навчального року!

вітаємо переможців кафедри