Завершено навчання на курсі PROMETHEUS

Завідувач кафедри професор Олена Шевнюк 11 січня 2022 р. отримала сертифікат про успішне (із загальним балом 94) завершення навчального курса на платформі PROMETHEUS «Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал» від Барбари Оклі та Терренса Сейновського з McMaster University: Paul R. MacPherson Institute for Leadership, Innovation and Excellence in Teaching за участі чотириразового чемпіона США зі змагань із запам’ятовування Нельсона Деліса. Це найпопулярнішій онлайн-курс у всьому світі, який перевернув уявлення про наукові основи проєктування власної програми особистісного та професійного зростання. Під час трьох тижнів навчання вдалося навчитися діагностувати проблемні та водночас потенційні точки росту в освітньому процесі, проєктувати індивідуальній освітній маршрут для студентів, успішно реалізовувати інноваційні програми навчання на основі наукових методів і технологій, прогнозувати результати навчання студентів і мотивувати їх до творчих досягнень. Це був важкий, проте цікавий освітній досвід. Дякуємо PROMETHEUS за можливість долучатися до найкращих світових практик!

Certificate Думай інакше