Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Виступ на міжнародній конференції викладача кафедри (20-21.01.22, Польща)

Виступ на міжнародній конференції викладача кафедри (20-21.01.22, Польща)

конференціяУ рамках реалізації договору про міжнародну співпрацю і співробітництво кафедри з Вищою технічною школою в Катовіце (Польща) старший викладач кафедри Катерина Шалварова з успіхом виступила на ІІІ Міжнародній конференції «Роль науки і освіти в забезпеченні сталого розвитку» (20-21 січня 2022р.), презентувавши останні методичні надбання кафедри в інноваційних технологіях викладання спецдисциплін у закладах вищої освіти, а також ті новації, які заплановано втілити в нових оновлених освітніх програмах першого (бакалаврського) і другого (магістерського) освітніх рівнів. Особливе зацікавлення колег викликали практики викладання композиції та прикладної графіки.

міжнар конф Польща 21.01.22

Підсумки щодо виступів доповідачів під час пленарного засідання підвів ректор польського вишу Александер Остенда. Він запросив наших викладачів до співпраці та проведення спільних наукових досліджень і публікацій наукових статей у колективних монографіях, які видаються академічним видавництвом WST, та у науковому міждисциплінарному журналі «Zeszyty Naukowe WST», розповів про проєкти, реалізація яких запланована в рамках співробітництва польського, словацького, українських вишів та організацій – співзасновників та співорганізаторів конференції. Науковці охоче спілкувалися, обмінювалися контактами та планували подальшу співпрацю. За результатами конференції академічним видавництвом польського вишу буде видано колективні монографії, які будуть мати ISBN польського наукового видавництва та розміщені на сайті.