Вебінар «Як інтернаціоналізувати освітню програму»

Гаранти освітніх програм «Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація професор кафедри Олена Шевнюк і доцент кафедри Ольга Сова 2 грудня 2021 р. стали активними учасниками навчального вебінару «Як інтернаціоналізувати освітню програму». Вебінар проводився відділом міжнародних зв’язків нашого університету. Інформацію Тетяни Матусевич жваво обговрювали і в аспекті загальних принципів та підходів до інтернаціоналізації освітніх програм, і в аспекті конкретних кроків щодо різніх її варіантів, зокрема, міжнародної академічної мобільності, спільних міжнародних активностей, запрошення іноземних викладачів. Важливим моментом навчання стало обговорення практик кафедри ЮНЕСКО нашого університету. Гаранти освітніх програм кафедри із зацікавленням відкрили для себе технологію інтернаціоналізації вдома за моделлю COIL. Також були обговорені конкретні кроки по реалізації співпраці з нашим університетським вишем-партнером Shaanxi Normal University в рамках “Art Exhibition of Teachers and Students of Universities along the Silk Road and High-end Forum of Art Education”, зокрема, через участь у відповідному форумі 10 грудня 2021 р., де буде представлено наші освітні практики та плани міжнародної співпраці в рамках теми “Inheritance and Innovation of Art Education” на панелі “Silk Road and art exchange”. Щиро дякуємо нашому відділу міжнародних зв’язків за активне навчання кращим освітнім практикам та підтримку наших ініціатив!

02.12.21 вебінар інтернац 1