Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Вебінар «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити» від British Council Ukraine

Грудень багатий на навчання викладачів нашої кафедри, які з готовністю підвищують свою викладацьку майстерність. 8 грудня викладачів кафедри активно працювали на вебінарі «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити», який проводили за підтримки British Council Ukraine. Цікавим було обговорення доповіді Kathy Wright (Assistant Director Knowledge, Innovation and Delivery Advance HE UK) «Як урізноманітнити оцінювання на час пандемії... та назавжди», яка сформулювала для учасників принципи інноваційного оцінювання, а також опрацювання таких видів нестандартних видів оцінювання як блоги, підкасти, короткі відео, інфографіка, моделювання, дебати, поєднання варіативних прийомів у клаптикових техніках. Важливими для нас стали поради доцентки кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка Ольги Яшенкової в її доповіді «Оцінювання в дистанційному форматі: практичні лайфхаки». Після вебінару викладачі кафедри обговорили потенційні можливості застосування практичних порад від спікерів у практиках мистецької освіти.

вебінар 08.1.21 1