Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Онлайн-воркшоп «Переваги та недоліки технологій в освіті» від Університету Масарика (Чехія)

9 грудня 2021 року викладачі кафедри стали учасниками онлайн-воркшопу «Переваги та недоліки технологій в освіті», що є частиною проєкту «Модернізація освітніх курсів інтерактивними цифровими інструментами для студентів педагогічних спеціальностей» в межах персонального гранту в сфері освіти за Програмою House of Europe. Ведучою була експертка Маркета Кошаткова, спеціалістка з питань інтернаціоналізації терціальної освіти, спеціальна асистентка кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика, (Чехія). На воркшопі дискутувалося гостре питання того позитиву, що нам приносять в освіту сучасні технології, та того, що вони забирають. Наші викладачі з тривогою обговорювали освітні втрати з урахуванням специфіки мистецької освіти. Водночас спільними зусиллями учасники прийшли до того, що застосування новітніх технологій збагачує навчальний досвід сучасного педагога. Ми відкрили для себе унікальні технологічні можливості сучасної європейської освіти, частина з яких має стати складовою наших сучасних практик.

Воркшоп 09.12.21 ом 1