Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри На зустрічі з працівниками Наукової бібліотеки університету

На зустрічі з працівниками Наукової бібліотеки університету

Студенти-художники з великим зацікавленням взяли участь у зустрічі із працівниками Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова у Google Meet на платформі Google Workspace. Тема зустрічі «Бібліотечно-інформаційні сервіси для забезпечення навчальної та наукової діяльності студентів» дозволила ознайомитися не тільки із особливостями дистанційного обслуговування студентів, але й суттєво розширити уявлення про веб-сайт Наукової бібліотеки НПУ, сучасні бібліотечні послуги для студентської спільноти. Співробітники бібліотеки відкрили для студентів можливості широкого доступу до світових і вітчизняних електронних джерел через систему електронної наукової бібліотеки з репозитарієм наукових публікацій університету, доступом до ресурсів баз Scopus, Web of Science та повнотекстових баз даних. Майбутні художники отримали інформацію про наукові журнали, які передплачують саме для них, зокрема, Мистецтво і освіта, а також доступні книги з мистецтва з високоякісними репродукціями. Двері бібліотеки відкриті для студентів завжди. Місця, забезпечені комп’ютерною технікою, чекають на студентів. Всі санітарні умови дотримуються.

Детальна інформація за псиланням: https://pf.npu.edu.ua/othermenu-37/na-seminari-bibliotechno-informatsiini-servisy-dlia-zabezpechennia-navchalnoi-ta-naukovoi-diialnosti-studentiv

НБ НПУ для студентів 2022