Кафедра обговорює рішення міжнародного Форуму

16 лютого 2023 року в нашому університеті відбувся потужний Міжнародний педагогічний форум «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу», організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Міжнародна асоціація ректорів педагогічних університетів Європи, Благодійний фонд Польсько-Українського партнерства. Учасників наукового заходу вітали, зокрема, голова Наглядової ради університету, третій Президент України Віктор Ющенко, президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік НАН України Василь Кремень. Викладачі нашої кафедри виступали в рамках секції «Неперервна педагогічна освіта у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу». На основі виголошених думок та ідей про підготовку вчителя в контексті сучасних цивілізаційних викликів було прийнято рішення Форуму, у якому зазначено, що його учасники згуртувались «з метою консолідації зусиль солідарності в удосконаленні професійної майстерності педагогічної еліти і напрацюванні стратегій неперервної освіти та професійного розвитку для формування якості й безпеки освітнього простору у співпраці міжнародними партнерами, вироблення обґрунтованих організаційно-управлінських рішень для розбудови футуристичної архітектури сфери освіти, науки й інноватики на транскордонному, міжнародному регіональному, національному та відомчому, інституційно-університетському рівнях».

Форум Прогр уду 16.02.23Форум Прогр уду 16.02.23

На засіданні кафедри викладачі обговорили результати своєї участі в такому потужному форумі, визначили завдання щодо втілення його рішень у практику діяльності кафедри, зокрема, щодо місця у цьому процесі мистецьких освітніх програм. Жваві дискусії викликали завдання кафедри щодо забезпечення якості освітнього процесу на спеціальності в контексті прийнятих рішень Форуму, що на декілька років визначив стратегію розвитку університету та його підрозділів.

Програма ФОРУМУ↓pdf

Зб. матеріалів ФОРУМУ↓pdf