Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Інструменти та практики від ІТ-бізнесу для наших викладачів (25.05.22)

Інструменти та практики від ІТ-бізнесу для наших викладачів (25.05.22)

Викладачі кафедри сьогодні отримали цікавий досвід співпраці освіти та бізнесу. ІТ-компанія GENESIS запропонувала нам участь у вебінарі «Змішане навчання: інструменти та практики від ІТ-бізнесу для викладачів університетів». Спікери, зокрема Ілля Бачурін, продемонстрували нам освітні переваги змішаного навчання. Він зробив акцент на оригінальних програмних застосунках, які може використовувати викладач у своїй освітній роботі. Нам було цікаво повправлятися у використанні Calendly, Miro, Notion, Mindmaster тощо. Дискусію викликали принципи встановлення динамічного контакту зі студентами, активної динаміки форматів навчання, які прийшли з досвіду бізнес середовища. Наші учасники отримали сертифікати, а головне — унікальний досвід розвитку професійної майстерності викладача від представників бізнесу.

освіта ІТ бізнес 25.05.22 1