Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (квітень 2023 року)

всеукр конкурс студ ДО 8.05.23 1🔭🔬📚 У квітні 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року на кафедрі дошкільної освіти (завідувачка кафедри, професорка Ганна Цвєткова) педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

🎯 Мета конкурсу: виявлення інтелектуального потенціалу майбутніх фахівців дошкільного профілю нової генерації європейського рівня, підтримка наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької діяльності, оволодіння ними інноваційними технологіями.

🚥 Основними завданнями конкурсу є:
🌠 виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
🌠 стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
🌠 популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
🌠 залучення провідних науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

🏆 За результатами конкурсу грамотами нагороджено переможців:

🎓💎 Другого (магістерського) рівня вищої освіти:

1️⃣ місце Юлія Степаненко з групи 1 МДШ денної форми навчання – науковий керівник, доцентка Софія Довбня;
1️⃣ місце Наталія Верещінська з групи 25 МЗДО заочної форми навчання – науковий керівник, доцентка Раїса Шулигіна;
2️⃣ місце Вікторія Кузьмишина з групи 1 МДШ денної форми навчання – науковий керівник, завідувачка кафедри дошкільної освіти, професорка Ганна Цвєткова.

всеукр конкурс студ ДО 8.05.23 6всеукр конкурс студ ДО 8.05.23 6

🎓💎 Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:
1️⃣ місце Марина Шматко з групи 404 ЗДІО заочної форми навчання – науковий керівник, доцентка Вікторія Агіляр-Туклер;
1️⃣ місце Світлана Ханенко з групи 402 ЗДПО заочної форми навчання – науковий керівник, доцентка Ірина Товкач;
2️⃣ місце Олеся Коток з групи 402 ЗДПО заочної форми навчання – науковий керівник, доцентка Вікторія Ходунова;
3️⃣ місце Людмила Цвілій з групи 401 ЗДПС заочної форми навчання – науковий керівник, старша викладачка Віра Корх.

всеукр конкурс студ ДО 8.05.23 6всеукр конкурс студ ДО 8.05.23 6

💐💙💛 Вітаємо переможців та їх наукових керівників й бажаємо подальших наукових здобутків!

Відео у дописі на Facebook: https://fb.watch/kpDowyaA9N/