Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Вітаємо з відзнакою доцента кафедри Наталію Левінець!

Вітаємо з відзнакою доцента кафедри Наталію Левінець!

☺️🏆💡📚 Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка нагородив подякою доцентку кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Левінець Наталію за підготовку студентки 4️⃣ курсу, групи 402 ДПО, денної форми навчання, спеціальності «Дошкільна освіта», Кир’янової Дарини, до участі у ІІ турі IV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської молоді «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ» у 2022/2023 навчальному році.

👏 Колектив кафедри дошкільної освіти (завідувачка, професорка Ганна Цвєткова) вітає наукового керівника Наталію Валентинівну та студентку Дарину Володимирівну з нагородою! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках!

відзнака Левінець конкурс Глухвідзнака Левінець конкурс Глух

відзнака Левінець конкурс Глух