Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука «Дошкільна освіта в діяльнісних пріоритетах поствоєнного часу» (6.04.23)

«Дошкільна освіта в діяльнісних пріоритетах поствоєнного часу» (6.04.23)

🎙📚🎓 6️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року в рамках проведення щорічної Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2023» відбулося секційне засідання магістрів кафедри дошкільної освіти, підсекція 2 «Дошкільна освіта в діяльнісних пріоритетах поствоєнного часу».

👥 🔎🤩 У роботі конференції взяли участь науково-педагогічний склад кафедри дошкільної освіти та понад 8️⃣0️⃣ здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта».

🌟📡🔋📝 Конференція була проведена на високому професійному та науковому рівні.
🤓🎙❗️ Керівниками секції була відмічена необхідність долучати магістрів до активної творчої наукової діяльності та участі в конференціях різного рівня в подальшому.
👏🤝👍 Дякуємо доповідачам за змістовні, актуальні та цікаві виступи!

зв конф 6.04.23 1зв конф 6.04.23 1