Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука "Освіта і наука – 2024": Підсекція 1. "Сучасне дошкілля: наукові проблеми та дослідження в контексті українських та європейських педагогічних традицій"

📚👩‍🎓1️⃣0️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ в рамках проведення щорічної Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова "Освіта і наука – 2024" відбулося секційне засідання бакалаврів кафедри дошкільної освіти, підсекція 1. "Сучасне дошкілля: наукові проблеми та дослідження в контексті українських та європейських педагогічних традицій".

У роботі конференції взяли участь керівники проєктів: доц. Довбня С.О., доц. Агіляр Туклер В.В., доц. Гальченко В.М., доц. Козак Т.В., викл. Клак В.О., асист. Кузьменко І.А. та студенти доповідачі спеціальності "Дошкільної освіти" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. На звітньо-науковій конференції були присутні більше 100 студентів.

Вітальним словом розпочала конференцію завідувачка кафедри дошкільної освіти професор Ганна Цвєткова, яка змотивувала та надихнула всіх учасників до активної роботи.

Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1

Надзвичайно цікавими були представлені проєкти студентів. Це й "Космос"; екологічний проєкт на тему: "Комахи"; проєкт: "Великоднє диво"; проєктна діяльність дітей середнього дошкільного віку на тему : "Ми одна родина" тощо.

Керівниками секції було відмічено високий рівень підготовки студентів та їх практичну діяльність.

Дякуємо доповідачам за змістовні, цікаві, актуальні та креативні доповіді!!!

Спікер конференції: ст.викл. Андрущенко Н.В.

Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 1