Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука "Освіта і наука – 2024": Підсекція 2. "Дошкільна освіта: організація наукових пошуків та перспективи духовного зростання особистості дитини"

🎓👩‍👩‍👧‍👦👫✨🔬🧸 В атмосфері наукового зростання 10 квітня відбулося секційне засідання підсекції 2. "Дошкільна освіта: організація наукових пошуків та перспективи духовного зростання особистості дитини" Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова "Освіта і наука – 2024", яку майстерно модерували кандидат психологічних наук, старший викладач Віра Корх та референт секції, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Агіляр Туклер. Вітальним надихаючим словом завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогінчих наук, професорки Ганни Цвєткової розпочалося секційне засідання.

Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7

За актуальними цікавими науковими темами доповіді звітували магістранти спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова: Марина Головко, Анна Гончарук, Ганна Шевченко, Мирослава Дубчак, Юлія Сердюк, Юлія Макогачук, Анастасія Міхєєва, Алла Сенчило, Зінаїда Нодь-Соломко, Світлана Іванчихіна, Наталія Ігнатенко, Анастасія Ковальова, Наталія Юрченко.

Під час вражаючих грунтовних доповідей здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно представляли результати проведених досліджень у царині дошкільної освіти, продемонстрували методологічну компетентність та перспективи застосування результатів досліджень у практиці закладів дошкільної освіти. Доповіді здобувачів супроводжувалися демонстрацією яскраво звізуалізованих презентацій.

Подяка науковим керівникам за професійний супровід талановитих магістрантів! Подальших успіхів у горизонті творчої наукової діяльності магістрам та їх науковим керівникам!

Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7Освіта і наука 2024 10.04.24 ДО 7