Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука «Освіта і наука – 2024»: На пленарному засіданні Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

🎓🔭👥🎙 У рамках звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2024» 9 квітня 2024 року в урочистій залі Педагогічного факультету відбулося пленарне засідання у змішаному форматі, яке майстерно модерували заступник декана з наукової роботи професор Матвієнко Олена Валеріївна та голова НТСА Золотаренко Тетяна Олександрівна. У залі були присутні декан Педагогічного факультету, професор Олефіренко Тарас Олексійович, завідувач кафедри дошкільної освіти, професор Цвєткова Ганна Георгіївна; завідувач кафедри практичної психології, професор Митник Олександр Якович; науково-педагогічні працівники, студенти. Онлайн доєдналося близько 80 учасників.

Кафедру дошкільної освіти успішно представила магістрантка 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Сенчило Алла Володимирівна з доповіддю на тему: «Розвиток зв'язного мовлення дітей старшого дошкільного віку: реалізація проєкту віршоїди», науковий керівник доктор педагогічних наук, професор Цвєткова Ганна Георгіївна. Цікава доповідь супроводжувалась яскравою презентацією з результатами педагогічного експерименту в ЗДО через реалізацію авторського проєкту «Віршоїди». Всіх присутніх в залі учасників зацікавили продемонстровані зошити як методичні матеріали апробованого авторського проєкту «Віршоїди». Модератори навіть запропонували авторці запатентувати ці розробки, а науковий керівник зорієнтувала магістрантку на перспективу вступу до аспірантури та написання і захисту кандидатської дисертації.

В цілому, засідання пройшло в дружній, науково-продуктивній атмосфері з перспективами налагодження співпраці навіть на міжнародному рівні. Всі присутні подякували за модерування та доповіді. Дні науки тривають, нас чекають секційні засідання, зокрема вже 10 квітня о 10 год. буде працювати секція дошкільної освіти "Педагогічні традиції українського та європейського дошкілля: напрями та безпека освітнього простору", а далі цілий насичений квітневий місяць наукових заходів. Запрошуємо до співпраці!

Освіта і наука 2024 пленарне ПФ ДО 1Освіта і наука 2024 пленарне ПФ ДО 1

Автор статті: старший викладач Корх Віра Михайлівна