Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Участь студентки в ХІ Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції

🎓😲🌳🐿 2⃣9⃣ березня 2⃣0⃣2⃣4⃣року на Педагогічному факультеті в стінах Драгоманівського університету доповідачем від кафедри дошкільної освіти (зав. каф. д.п.н., проф. Ганна Цвєткова) на ХІ Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» була магістрантка 2⃣-го курсу Анастасія Ковальова з темою «Зарубіжний досвід збереження ментального здоров’я дітей дошкільного віку за технологією «forest bathing» (наук. кер.: кандидат педагогічних наук, доцент Раїса Шулигіна).

🧐 В доповіді було розкрито:
🍀 філософію технології,
🍀 ідеї та можливості її реалізації в закладах дошкільної освіти різних країн світу,
🍀 секрети «лісових ванн» та окремі прийоми-цікавинки у взаємодії з дітьми дошкільного віку, зокрема через використання ігрових форм, творчих завдань з природними матеріалами безпосередньо в природному середовищі тощо.

📊🏠🫂 Анастасія поділилась результатами досліджень щодо впровадження у вітчизняні заклади дошкільної освіти елементів ресурсоорієнтованої технології «forest bathing» для збереження ментального здоровʼя дітей дошкільного віку, яка сьогодні залишається актуальною, вкрай важливою та такою, що розкриває обрії для подальших наукових розвідок.

🌷🎓😉 Вітаємо магістрантку Ковальову Анастасію з особистими здобутками!

💐👏 Дякуємо науковому керівнику, доц. Раїсі Шулигіній за грунтовну підготовку та мотивацію доповідачки до подальших наукових пошуків.

🙂🙌 Вдячність Педагогічному факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі декана, проф. Тараса Олефіренка за чітку організацію проведення наукового заходу та можливість взяти в ньому участь!

конф Наук прост 29.03.24 1конф Наук прост 29.03.24 1