Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Колектив кафедри в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка

😊🌠 "Найкращий формат тімбілдингу колективу – це проведення відпочинку і невимушеного вільного спілкування разом", – таку ідею подала завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Цвєткова Ганна Георгіївна.

🎭👯‍♀️Так у доброзичливій атмосфері культурного одухотворення колежанки колективу кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова провели спільний вечір 28 грудня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка за переглядом п'єси сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера «Незрівнянна».

тімбілдинг ДО 28.12.23 1

👩‍🦰🎙У центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ — початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс (1868–1944 рр). Американська піаністка та співачка (сопрано) — одна з найперших представниць «аутсайдерської музики», що стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху, почуття ритму та вокального таланту. Не дивлячись на це, ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною Актрисою.

💃 Кожна жінка у залі театру відчула себе тією унікальною особистістю, яка попри будь-які труднощі сучасного життя творить, саморозвивається та самовдосконалюється.

🌆 Приємним завершенням вечора стала прогулянка вечірнім Києвом.

тімбілдинг ДО 28.12.23 1