Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Екскурсія до приватного дитячого садочку "Wonderland"

Екскурсія до приватного дитячого садочку "Wonderland"

💬 "Ще на початку навчання нам надали можливість відвідати приватний дитячий садочок "Wonderland". Це було просто неймовірно! Емоції зашкалювали від цих прекрасних маляток. Від їхніх кумедних рухів, мови та щирої дитячої любові, яка осяяла кожного з нас. Їхні оченята залили у наших серцях відбиток, який мотивує нас ще краще та старанніше опановувати нашу майбутню професію.

Ми щиро вдячні за такий чудовий та мотивуючий захід!" – студенти 1⃣ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

ВІДЕО З FACEBOOK

відгук ДО WL 6.10.22 1відгук ДО WL 6.10.22 1відгук ДО WL 6.10.22 1