Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Ділова гра «Супергерої. Врятуємо дитинство від стресу та тривожності»

Ділова гра «Супергерої. Врятуємо дитинство від стресу та тривожності»

Сьогодення кидає виклики перед українським суспільством. Українці будь-якого віку переживають війну по-різному. Особливо складно переживають сучасні події в Україні діти: часті повітряні тривоги, проведений час та сон в укритті, звуки вибухів – все це викликає стрес, тривожність, замкнутість, зміни в поведінці дітей тощо.
Тому ділову гру на тему «Супергерої. Врятуємо дитинство від стресу та тривожності» можна вважати актуальною та доцільною для проведення в закладах дошкільної освіти.

Метою ділової гри є:
   🧎‍♂активізувати знання педагогів з питань подолання стресу та тривожності у дітей дошкільного віку;
   🏃‍♀з’ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань підтримки, виховання дітей в умовах війни, надихнути на самосвіту;
   🔝сприяти підвищенню рівня професійної майстерності;
    🆙 спонукати педагогів до творчого самовираження та самовдосконалення.
    📶 План проведення:
    🤼 педагогічний ринг,
    🕵‍♀ залізний розум (теоретична розминка з питань та понять, які стосуються ігор та стресу, теми гри),
    🥷 спритність Людини-Павука (асоціативний ряд до понять стресу та тривожності),
    🇺🇸👮 поради від Капітана Америки (рекомендації від ЮНІСЕФ «Чим зайняти дитину під час небезпечної ситуації),
    💆‍♀ врятуємо дитинство від стресу (ігри для зниження рівня тривожності у дітей),
    💪 🧱 сильні руки як в Халка (ліплення як засіб подолання стресу).

Проведення такої ділової гри активізує, доповнить знання вихователів щодо зниження рівня стресу та тривожності у дітей, підвищить рівень педагогічної майстерності, буде спонукати педагогів до пошуків рішень розв’язання актуальних проблем сьогодення.

👩‍🎓 Ділову гру "Супергерої" підготувала Юлія Степаненко, студентка 1⃣ курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного факультету.

ДІЛОВА ГРА