Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Тиждень освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку (досвід студентки Олесі Філімончук)

🫶👩‍👩‍👧‍👦🎨🧩🪇 Тиждень освітньої діяльності з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку у межах виробничої практики від Філімончук Олесі, студентки 4️⃣ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету.

💭 За цей самостійно проведений тиждень практики, я провела багато занять з дітьми раннього та молодшого дошкільного віку із різноманітних видів діяльності: рухової, здоровʼязбережувальної діяльності (рухливі ігри: «Влуч мʼячем⚽️ у ціль⛳️», «Кольоровий парашут🪂» «Знайди заховану геометричну фігуру 🟨🟢»), сенсорно пізнавальна діяльність (пошук зниклих свійських тварин🐣 у сенсорному боксі із макаронами📦), 🎛 Lego-конструювання («Будуємо фарбу для тварин»), художньо-продуктивної діяльності (ліплення свійських тварин та аплікація «Рибки🐠»). 🦉🐥🍁Також я проводила спостереження із дітьми за пташками та підвидами погоди.
🎭 Окрім того організувала лялькову виставу із одногрупницею для дітей молодшого та дошкільного віку «Мама Вівця та її донька Блискітка».
🤗💦 Дітям дуже сподобався проведений мною експеримент «Чарівна вода».

ВІДЕО↓