Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Студентка Катерина Толпиго ділиться досвідом тижня освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку

😏🙌👩‍👧‍👦У рамках виробничої практики студентка 4️⃣ курсу Катерина Толпиго ділиться досвідом тижня освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку:

«🥰🪄🌳 На цьому тижні ми провели свято Доброти, показавши діткам виставу «Чарівне дерево», грали в ігри під час яких дітки могли розповісти про свій настрій.

🐶🐈🐄 🏠 Так як тема тижня була «Свійські та домашні тварини» ми будували домівки для тваринок за допомогою конструктора та годували їх. Дітки грали в доміно на тему тваринок, та робили ліплення з елементами математики. Знаходили відповідності між картками Домена та фігурками тварин.

🐾 Шукали сліди тваринок та грали в дидактичні ігри де вказували де живе тваринка та що їсть. Комунікативна гра «Де живуть тваринки» розвивала в діток мовлення. Опісля дітки робили аплікацію на тему «Каченя»🐦 та створювали котиків😻 за допомогою картону та ниток.
👩‍🍳Завершальним на тижні був чудовий кулінарний майстер-клас з елементами англійської мови, дітки грали в боулінг та ліпили папужок.🦜»

Практ ДО 20.12.23 К Толпиго 1