Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Враження студентки Валентини Челомбітько від проходження виробничої практики у ЗДО "Мандаринка"

☺️🪇 Я, Челомбітько Валентина Віталіївна, студентка 4️⃣ курсу , групи 4️⃣-ДШМС, проходжу виробничу практику в чудовому закладі дошкільної освіти "Мандаринка".

🥰 Саме тут я зустрілася з чарівними дітьми: допитливими, натхненними, позитивними, сповненими фантазій та нестримних емоцій!

🧤Нещодавно, під час проведення «Дня казок», дітям було запропоновано власноруч виготовити казкових героїв та долучитись до проведення лялькового театру «Рукавичка». Це було найцікавішим заняттям протягом дня! Всі мали змогу приміряти на себе роль справжніх ляльководів!

🙂 Діти з великим задоволенням розповідали та показували казку, всі отримали море позитивних емоцій!

👩‍👧‍👦🤗 А я, поряд з ними, відчула себе справжнім вихователем і навіть чарівником, який дарує дітям свято!
💓 Щастя складається з маленьких дрібниць!

20.11.23 Практ до Челомбітько В