Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Запрошуємо на святкування Всеукраїнського дня дошкілля в колі драгоманівської родини!

👩‍💼🧑‍🏫🎓 Шановні освітяни!

📍Місце проведення заходу: Центральний корпус Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м.Київ, вул. Пирогова, 9).

📆 Дата: 27 вересня 2023 року.

⏰ Час: 12:00.

🧩🎈В програмі заходу:

🟡Тренінги:

🔹«Крила Дошкілля»;

🔸«Подолання тривожності в учасників освітнього процесу засобами арт-терапії».

🟢 Workshop «Творимо фантастичні образи за мотивами картин Марії Примаченко».

🟠 Майстер-клас  «Екологія дитинства – основа діяльності закладу дошкільної освіти».

🟣 Тепле спілкування в колі професіоналів.

🔵 Урочистий концерт від студентів університету «Музичний вернісаж».

❗️🗳 Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну Google-анкету:

😊🌠🎇Чекаємо на вас у зазначений час з прекрасним настроєм!

🙂😉 Обіцяємо, буде цікаво та пізнавально!

Запрошення Дошкілля 27.09.23