💙💛 До знань, до успіху, до мрії…💙💛

📗📕📘 🗄 Студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» педагогічного факультету почали вивчати курс «Історія дошкільної педагогіки» (викладач – доц. Раїса Шулигіна) з відвідування Наукової бібліотеки, розташованої в головному корпусі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

👩‍💼⛳️ 🎯 Першокурсників радо зустріла директор бібліотеки, заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, доцент Савенкова Л. В., яка розповіла про місію, візію і цінності бібліотеки як осередка науки, про підтримку дослідницької діяльності студентів та викладачів університету.

😲🫶📚👥 Заст. директора бібліотеки з наукової роботи Гончаренко Л. А. зачарувала студентів розповіддю про інформаційні комунікації з користувачами як у реальному, так і віртуальному (мережевому) просторі, ознайомила з можливостями користування інформаційним і цифровим архівом бібліотеки.

🌠 📚 Читацький і дослідницький досвід працівників бібліотеки – берегинь «скарбів знань», привідкрили студентам таємниці про багатьох світочів національної науки, ідеї яких увійшли до зо­ло­того фонду світової інформаційної культури, серед яких рідкісні видання, зокрема «Кобзар. Гайдамаки» Тараса Шевченка (видання 1886 року) та інші об’єкти колекції, яка налічує 27 рідкісних примірників. Почута під час екскурсії інформація про відродження української національної освіти, культури, про багатьох видатних діячів, які зробили внесок у її відродження, залишили у всіх незабутні враження та емоції.

⛳️☺️ 🆙 Змістовна, пізнавальна та цікава екскурсія дозволила нашим допитливим студентам 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» дізнались про багатовекторну діяльність університетської бібліотеки, її спрямованість на ефективну підтримку наукового, навчального та виховного процесів, як у традиційних формах бібліотечно-бібліографічного обслуговування, так і на впровадженні сучасних інноваційних технологій.

Отже, до знань…, до успіху…, до мрії…🇺🇦

🙌 Щира вдячність багаточисельному колективу наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова!

💌 Доцент кафедри дошкільної освіти Раїса Шулигіна разом зі студентами 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

1 20230920 б ДО1 20230920 б ДО