Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо з Днем народження колегу Вікторію Вільямівну Агіляр Туклер!

Вітаємо з Днем народження колегу Вікторію Вільямівну Агіляр Туклер!

💐🎁 З Днем народження вітає кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова красиву та привітну жінку, доцента Агіляр Туклер Вікторію Вільямівну!

Бажаємо Вам міцного здоровʼя, щастя, душевної гармонії, процвітання, кохання, вдалих злетів, великих досягнень та цікавих подій. Поруч були вірні друзі та рідні. Щоб робота була відмінною можливістю генерування особистих ідей. Успіхів у пізнанні нових проєктів, саморозвитку та прагнення тільки до найкращого!

Перемоги України, мирного неба та радісних моментів! Щоб кожний день був особливим, безцінним, радісним, щасливим. Все збувалось у житті, чого тільки бажаєте Ви!

День народження Вікторії Агіляр Туклер 1День народження Вікторії Агіляр Туклер 1