Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Святковий візит команди кафедри дошкільної освіти до Київського національного академічного театру оперети

🇺🇦💓🤱16 травня у День вишиванки студенти спеціальності "Дошкільна освіта" разом з викладачами та завідувачкою кафедри дошкільної освіти, професоркою Ганною Цвєтковою відвідали театр оперети, насолодилися його величною красою та концертною програмою, присвяченою одразу двом святам – Дню матері та Дню вишиванки. Відомо, що в українській вишиванці закладено генетичний код нації, тому символічно, що цей код виплеканий руками й серцем найдорожчої в світі людини – мами.

Неймовірно захоплююче святкове дійство викликало теплі спогади про рідну домівку, пробудило позитивні емоції, вселило віру в силу й незламність нашого народу, подарувало світлу надію та переконаність у неминучій Перемозі України.

16.05.24 День вишиванки ДО 1

16.05.24 День вишиванки ДО 116.05.24 День вишиванки ДО 116.05.24 День вишиванки ДО 1