Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Студенти вітають усіх із Днем вишиванки та долучаються до ПФ-традиції: «Одягни вишиванку – підтримай традиції»

✨🙌🩵💛 Студенти 1️⃣ курсу групи 1-А спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітають всіх із Днем вишиванки та долучаються до ПФ-традиції: «Одягни вишиванку – підтримай традиції»!

Нині свято єдності, національної гордості та поваги до наших традицій. Вишиванка як символом нашої міцності, краси та багатовікової культурної спадщини.
Нитки, з яких виткана наша вишиванка, міцно єднають всіх українців, роблячи нашу єдність нерозривною.
Носіть свою вишиванку з гордістю, адже це не просто одяг, а й частинка нашої історії та нашої душі.
Маємо надію, що День Вишиванки стане для нас усіх днем натхнення, днем єднання та днем любові до України!
Бажаємо кожному з нас зберігати та примножувати ці безцінні скарби, передаючи їх наступним поколінням.
Миру вам, добра та процвітання!
Нехай наша вишиванка захищає і приносить удачу!

✍️Авторки замітки: Гриценко Сніжана і Таранович Христина, студентки 1️⃣ курсу першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

День вишиванки ДО 2024 1День вишиванки ДО 2024 1День вишиванки ДО 2024 1День вишиванки ДО 2024 1День вишиванки ДО 2024 1