Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Нарада професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова (6.09.23)

🥰👥🎓 У позитивній атмосфері жвавого полілогу 6️⃣ вересня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року під головуванням завідувачки кафедри дошкільної освіти, д.п.н., проф.Ганни Цвєткової відбулася нарада професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

⛳️ Метою зустрічі було обговорення таких питань:
⁉️🤩 посвяти першокурсників спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова 14 вересня 2023 року;
⁉️🎉 організації кафедрою дошкільної освіти різноманітних заходів до Всеукраїнського Дня дошкілля, що передбачатиме 3 напрямки діяльності:
🔬📚🎙проведення спільної з НАПН України Всеукраїнської інтернет-конференції "Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану: теорія, практика, інновації";
❤️‍🩹👧🏼🧒🏻 реалізацію благодійної акції для дітей віком від 4 до 8 років, що знаходяться на окупованій території у м.Слов'янськ (Донецька область);
✨🌈💼 проведення майстер-класу для вихователів ЗДО.

💐🥳 Вітаємо колежанок д.п.н, проф. Лілію Барановську з приєднанням та ст.викл. Наталію Андрущенко з поверненням до яскравого гурту колективу кафедри дошкільної освіти!

💙💛 Все буде Україна!

нарада кДО 6.09.23 1нарада кДО 6.09.23 1