Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО ❤️‍🩹 Благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє» ❤️‍🩹

❤️‍🩹 Благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє» ❤️‍🩹

❤️‍🩹УВАГА! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ!❤️‍🩹

🎓🧑‍💼👩‍💼 Шановна освітянська спільното!

❗️☺️ Вже 1️⃣4️⃣ років поспіль на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова діє Благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє», ініційована у 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ році студентами спеціальності «Дошкільна освіта».

🤗😢 В умовах війни допомога дітям набула особливого сенсу, оскільки діти – це наше майбутнє, тому потребують додаткової підтримки.

‼️🫶 Слова мають бути підкріплені дією. Тому під егідою Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в особі декана – професора Тараса Олефіренка, професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти (завідувачка – професор Ганна Цвєткова), в рамках Благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» (керівник акції – доцент Вікторія Гальченко), голова Студентського парламенту (Анна Радченко),спільно з Благодійним фондом Волинської області «BeeSafe» (представник фонду, викладач кафедри дошкільної освіти Віталій Клак) у співпраці з Благодійним фондом «Слов’янська мрія» (директорка Євгенія Алфімова)
ОГОЛОШЕНО БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ,
яка триватиме
з 7️⃣ до 1️⃣3️⃣вересня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ р.

🫂👶🧒🏻👧🏼 Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку дітей міста Слов’янськ Донецької області, які постраждали внаслідок рашистського терору.

💳💵 Усі небайдужі можуть надсилати посильний донат на карту представника студпарламенту Педагогічного факультету Анни Радченко.
(👉 номер карти: 5168757419783107)

🇺🇦 РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!
☺️ ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

благодійна акція ДО 09.09.23