Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Майстер-клас із писанкарства від майстра народної творчості Віктора Ткаченка

Майстер-клас із писанкарства від майстра народної творчості Віктора Ткаченка

За ініціативою декана педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка про проведення майстер-класів із писанкарства на факультеті кафедра дошкільної освіти запросила для проведення майстер-класа з писанкарства доктора історичних наук, майстра народної творчості Віктора Ткаченка з Національного історико-етнографічного заповідника Переяслав.

Історія писанок як символу весняного відродження природи сягає у далеке минуле і пов’язана з ритуалом весняного відродження на землі. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна жінка. На майстер-клас були запрошенні студенти та професорсько-викладацький склад педагогічного факультету.

писанкарство 22.03.23 1писанкарство 22.03.23 1