Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Гостьова лекція "ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТІСНОСТІ ДИТИНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА Україна та Швеція" (7.03.23)

У рамках міжнародного співробітництва та партнерства колектив кафедри дошкільної освіти на чолі із завідувачкою кафедри, д.п.н, проф. Ганною Цвєтковою та заступницею декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, проф. Оленою Матвієнко разом зі студентами перших курсів, денної, заочної форми навчання першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова долучилися до гостьової лекції "PERSONAL IDENTITY FORMATION OF A CHILD IN THE CONTEXT OF SOCIETY DEVELOPMENT Ukraine and Sweden" (ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТІСНОСТІ ДИТИНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА Україна та Швеція) д.п.н., доц. кафедри освіти та бізнесу, факультету освіти Наталії Мельник.

Гост лек Україна Швеція 7.03.23 01

Проведення лекції відбулося на базі Університету Євле, м.Євле.

Відкрила лекцію та представила концепцію її проведення лідер курсу Кія Кімгаг, PhD, Факультет освіти, кафедра освіти та бізнесу, Університету Євле.

До учасників-слухачів лекції також долучилися студенти з різних європейських університетів по обміну Еразмус+ та колеги з Норвегії, Франції, Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини.

У своєму виступі лекторка Наталія Мельник:
✅ представила особливості становлення особистості у контексті соціального оточення з ранніх років та до пізньої юності;
✅ показала ретроспективу становлення особистості в контексті авторитарного устрою держави та демократичних перетворень в українському суспільстві;
✅ провела компаративний аналіз з особливостями визначення пріоритетів у процесі формування та становлення особистості в змісті українського Базового компонента дошкільної освіти та Куррикулуму дошкільної освіти в Швеції.

Дякуємо Наталії Іванівні за можливість долучитися до цікавої та змістовної лекції!

Гост лек Україна Швеція 7.03.23 01