Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Секційне засідання «Професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі» Всеукраїнської конференції «Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану: теорія, практика, інновації»

🎓Вельмишановні колеги!

👥💻🧰📚 Запрошуємо Вас приєднатися на секційне засідання «Професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі» Всеукраїнської конференції «Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах воєнного стану: теорія, практика, інновації», яке відбудеться online
📍🗓 15 вересня 2023 року
⏰ о 13:00 на платформі Zoom.

👥 Організатори конференції:
кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова спільно з лабораторією дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

👯‍♀️🎙 Модератори заходу:

👩‍💼🎙Цвєткова Ганна Георгіївна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

👩‍💼🎙Рейпольська Ольга Дмитрівна, докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

👉 Підключення до конференції Zoom:

Код доступа: 2023

🙌😗 Якщо ви бажаєте виступити з доповіддю за темою секції «Професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців дошкільної галузі» на конференції, то до 14 вересня напишіть повністю ваше прізвище, ім’я, по батькові, посаду та тему доповіді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми також включимо вашу тему доповіді у програму секційного засідання.

🫶 Будемо раді співпраці!🫶

Секц зас Всеукр конф 15.09.23 ДО