Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Вітаємо колегу з відзнакою за особистий внесок у виховання майбутньої наукової еліти України

📚🔬⚗️Підготовка старшокласників до наукової діяльності – важливе завдання сучасної освіти.

👍 👏 Навесні 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року учениця 1️⃣1️⃣ класу гімназії № 3️⃣1️⃣5️⃣ з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва МАРІЯ ГУРЕНКО посіла почесне 1️⃣ МІСЦЕ в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу учнівських наукових робіт МАН з психології.

🤗💐🏆 Вітаємо наукового керівника ВІКТОРІЮ ГАЛЬЧЕНКО, кандидата психологічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова за вагоме досягнення та отримання Подяки від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради та Київської МАН "за особистий внесок у виховання майбутньої наукової еліти України".

🇺🇦🤝👥 Продовжуємо й надалі успішно працювати на освітянському фронті, наближаючи довгоочікувану та неминучу Перемогу України!

Гальченко Подяка МАН весна 2023 1Гальченко Подяка МАН весна 2023 1

Гальченко Подяка МАН весна 2023 1