Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Академічна мобільність 🇺🇦🤝🇳🇴 Наша традиційна рубрика про академічну мобільність (12.04.23)

🇺🇦🤝🇳🇴 Наша традиційна рубрика про академічну мобільність (12.04.23)

👩‍👩‍👧‍👦💬 Студенти третього курсу групи ІІІ-Б ДШЛ спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Іра Вака та Оля Пінчук (куратор доцент кафедри дошкільної освіти Тетяна Козак) розповідають про практику:

✅ Можу сказати, що ми завершили двохтижневу практику в дитячому садочку Норвегії. Це був неймовірно цікавий досвід, до того ж, ми з’ясували, що підхід до виховання дітей в Норвегії багато в чому відрізняється від нашого.

☀️❄️🍀🌷🌼🌸 Тут діти декілька годин на день проводять лише на вулиці, не дивлячись, яка зараз погода. Два дні в нашому садочку діти повністю були лише на свіжому повітрі. Ми були з ними і в дощ, і в сніг, і в сонячні та теплі дні. Діти також вільні у виборі занять для себе. Вони можуть бавитись в калюжах, їсти сніг, лежати на землі - все це дозволяється та схвалюється. 😮

🤤 Якщо дитина хоче снідати або ж обідати окремо від групи – їй дають таке право.😴🏞 Найменші діти тут, до речі, сплять надворі. Щодо старших – відчувається, що діти дуже активні та відкриті.

🤔😲👌 Викликом для нас була відсутність знання норвезької, і нам доводилось спілкуватися з дітьми мовою тіла, або ж англійською з декількома дітьми, котрі її знали.

🥰 Це був дуже цікавий досвід!

🌍 Академічна мобільність УДУ імені Михайла Драгоманова та University of South-Eastern Norway/Університет Південно-Східної Норвегії, програма: Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens/Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках.

педпрактика Норвегія ДО 04.23 1