Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Академічна мобільність Академічна мобільність студентів: Практика у Норвегії (травень 2023)

Академічна мобільність студентів: Практика у Норвегії (травень 2023)

🇺🇦🤝🇳🇴 Наша традиційна рубрика про академічну мобільність.

🛝🧗‍♀️🥅🏟🏞 Студенти третього курсу групи ІІІ-Б ДШЛ спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Іра Вака і Оля Пінчук (👩🏻‍💼куратор доцент кафедри дошкільної освіти Тетяна Козак) розповідають про практику:

"Минулий тиждень був насичений цікавими творчими заняттями, одним із яких було побудувати nature playground.
Ми створювали справжній природній майданчик для дітей у лісі. Наші викладачі Сімен та Хейді продемонстрували різні види вузлів та розказали, як створити по-справжньому міцні кріплення. Спочатку, ми навіть уявлення не мали, як можна із деревини та мотузок створити майданчик, котрий буде надійним та зацікавить дітей. Проте, нам це вдалося! Побачивши майданчик, діти із захопленням знайомилися із зонами, які ми виготовили, гралися та насолоджувалися часом на природі.
Завдяки таким заняттям ми розуміємо, як важливо вихователю розвивати креативність та уміти створювати місця для ігор дітей із найпростіших матеріалів і у будь-якому місці".

🌍 Академічна мобільність УДУ імені Михайла Драгоманова та University of South-Eastern Norway/Університет Південно-Східної Норвегії, програма: Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens/Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках.

новегія травень 2023