Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти Огляд відеороликів студентів для конкурсу "Моя професія – любити дітей"

Огляд відеороликів студентів для конкурсу "Моя професія – любити дітей"

☺️🎓🌟 Про особливості навчання на спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету в УДУ імені Михайла Драгоманова та про унікальну професію Вихователя у відеоролику «Моя професія-любити дітей» (кер. к.п.н, доц. Вікторія Гальченко) презентує магістр 1 курсу Маньківська Тетяна з групи 15-ЗМДШ.

Відео↓

🌈 💫 Ролик від студентки 4️⃣ курсу Щирової Марії спеціальність 012 Дошкільна освіта Педагогічний факультет УДУ імені Драгоманова до конкурсу "Моя професія – любити дітей" (керівник конкурсу : к.п.н ., доц. Вікторія Гальченко).

Відео↓

🤪🥰👯‍♀️🧸Студентка 1 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Ірина Мирська у рамках конкурсу "Моя професія – любити дітей" (керівник конкурсу: кандидат психологічних наук, доцент Вікторія Гальченко) ділиться моментами професійної діяльності.

Моя професія любити дітей 2024 ДО 4 Щирова

🐛🐝🦟🐞🕷🦗🐜🕸 Студентка-практикантка першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта з групи 4 Б Щирова Марія ділиться враженням проведення залікового заняття на тему "Комахи" в приватному закладі "Wonderland": "Чудово виконані всі завдання заняття викликали у дітей дошкільного віку незабутні емоції та чудові враження".

Моя професія любити дітей 2024 ДО 4 Щирова