Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти Відеоролики студентів до конкурсу "Моя професія – любити дітей"

Відеоролики студентів до конкурсу "Моя професія – любити дітей"

😉🎓 Ролик від Каміли Панченко, студенти 3 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, до конкурсу "Моя професія – любити дітей" (керівник конкурсу: к.п.н., доц. Вікторія Гальченко).

Відео↓

🥰👶"Кращий шлях зробити дітей хорошими – це зробити її щасливими" – кредо магістрів 1 курсу з групи 15-змдш спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова про професію Вихователя.

Моя професія любити дітей 2024 ДО 1

😍📸🎊💗👯‍♂️ До конкурсу "Моя професія – любити дітей" (кер.к.п.н., доц. Вікторія Гальченко) ролик від студентки 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Гриценко Сніжани.

"Моя професія – любити дітей" – це не просто слова, це – життєве кредо людей, які присвятили себе найблагороднішій справі – вихованню нового покоління !😇

Моя професія любити дітей 2024 ДО 1

🙂🦸‍♀️✨ Занурила у професію Вихователя студентка 1️⃣ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова з групи І-ЗБ Аліна Охрименко (керівник конкурсу: к.п.н., доц. Вікторія Гальченко)