Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти Проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч з адміністрацією і випускниками педагогічних коледжів України

🤗🏢💥 За підтримки декана Педагогічного факультету кандидата педагогічних наук, професора Тараса Олефіренка та з ініціативи завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової й докторки педагогічних наук, професорки Лілії Барановської кафедрою дошкільної освіти 3 квітня організовано профорієнтаційну онлайн-зустріч з адміністрацією і випускниками педагогічних коледжів України: КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського", Комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж", заклад вищої освіти "Луцький педагогічний коледж" Волинської обласної ради.

профорієнтаційна зустріч ДО 3.04.24 1профорієнтаційна зустріч ДО 3.04.24 1профорієнтаційна зустріч ДО 3.04.24 1профорієнтаційна зустріч ДО 3.04.24 1

Гостинно привітала всіх присутніх онлайн-зустрічі, налаштувала до спілкування та взаємодії докторка педагогічних наук, професорка Лілія Барановська.

У кількості близько 💯 присутніх гостей змогли познайомитися з:
- молодим та завзятим деканом Педагогічного факультету кандидатом педагогічних наук, професором Тарасом Олефіренко, який розкрив привілеї навчання в кращому педагогічному виші України; як головний секретар приймальної комісії поділився деякими особливостями цьогорічної вступної кампанії в УДУ імені Михайла Драгоманова;
- берегинею українського дошкілля, яскравою особистістю, завідувачкою кафедри дошкільної освіти, докторкою педагогічних наук, професоркою Ганною Цвєтковою, яка натхненно продемонструвала переваги навчання на магістратурі спеціальності «Дошкільна освіта» педагогічного факультету; висвітлила різнобічність навчальної, наукової, організаційної, методичної та волонтерської діяльності кафедри дошкільної освіти;
- творчим та професійним науково-педагогічним колективом кафедри дошкільної освіти: професором Лілією Барановською, доцентами Оксаною Ступак, Софією Довбнею, Раїсою Шулигіною, Вікторією Гальченко, Тетяною Козак, Вікторією Агіляр Туклер, Вікторією Ходуновою, Іриною Войтюк; старшими викладачами Іриною Товкач, Вірою Корх, Наталією Андрущенко та Віталієм Клаком; асистентами й випускниками Іриною Кузьменко та Галиною Шелепко.
- активною представницею студентського парламенту, викладачкою польської мови у закладі дошкільної освіти «Мандаринка», здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 курсу, яка зацікавила доповіддю про неординарне студентське життя на спеціальності 012 Дошкільна освіта спеціальності та Педагогічному факультеті.

🤝 В доброзичливій атмосфері відбулася онлайн-зустріч з педагогічними коледжами України.

🙌👥✨ Ласкаво запрошуємо абітурієнтів приєднатися до великої дружньої драгоманівської родини! Майбутнє у ваших руках та правильному виборі професії!