Ви тут:  Головна Аспірантові Співпраця зі стейкхолдерами

Віртуальний Івент-центр кафедри педагогіки Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова продовжує свою роботу. 5 квітня 2022 року відбулася онлайн-зустріч, організована кафедрою педагогіки (модератори – професор Дем’яненко Н.М., доцент Іванова Л.А.) з представницею Міжнародної громадської організації “Європейська академія освіти”, директоркою Слов’янських шкіл у Нідерландах пані Оксаною Сміт.

Оксана Сміт 5.04.22

4 квітня 2022 року в рамках віртуального Івент-центру кафедри педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова (завкафедри – професор Дем’яненко Н.М.) відбулася творча онлайн-зустріч із Риммою Зюбіною – актрисою театру і кіно, телеведучою, громадською активісткою. Організатор і модератор зустрічі – доцент кафедри педагогіки Іванова Л.А.

Римма Зюбіна 5.04.2022

Рецензії стейкхолдерів

на освітньо-наукову програму підготовки здобувачів ступеня доктора філософії на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти у галузі 01 «Освіта / педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Богданов

Богданов Ігор Тимофійович – ректор Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ, голова спеціалізованої вченої ради БДПУ (К 18.092.01).

Гедзик

Гедзик Андрій Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Олексюк

Олексюк Наталія Степанівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка

Розсоха

Розсоха Антоніна Павлівна  кандидат педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи ДВНЗ Переяслав-Хмельницький державний педагогiчний університет iменi Гриrорiя Сковороди

Шановні друзі!

Із метою поліпшення умов навчання для здобувачів вищої освіти, а також для подання звернень і пропозицій щодо удосконалення освітньо-наукової програми "011 Освітні, педагогічні науки" запрошуємо до "Скриньки звернень і пропозиції". Думка кожного з вас є дуже важливою для нас і для подальшого розвитку пропонованої програми.

роззклад ПА дфн 2021

21-22 квітня 2021 відбулась онлайн Міжнародна науково-практична конференція «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті», яка була проведена в рамках спільного проекту факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету гуманітарних, спортивних та педагогічних наук університету Південно-Східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині».

Демократія конф 20.04.21 1

Сторінка 1 із 2