Ви тут:  Головна Аспірантові Співпраця зі стейкхолдерами Творча зустріч із Риммою Зюбіною в рамках віртуального Івент-центру кафедри педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова

4 квітня 2022 року в рамках віртуального Івент-центру кафедри педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова (завкафедри – професор Дем’яненко Н.М.) відбулася творча онлайн-зустріч із Риммою Зюбіною – актрисою театру і кіно, телеведучою, громадською активісткою. Організатор і модератор зустрічі – доцент кафедри педагогіки Іванова Л.А.

Римма Зюбіна 5.04.2022

Римма Зюбіна 5.04.22

Головні цінності життя, творчий шлях та подолання перепон, нові й “старі” друзі на зламі століть і Революції Гідності, ролі, які “прямо з життя” – таким був далеко не повний перелік питань до актриси. Про головну роль – Дарина – і премію “Золота дзиґа” за найкращу жіночу роль у фільмі “Гніздо горлиці” (2017) – пані Римма говорила передусім через асоціації із внутрішньою силою української жінки. Не випадково, актриса увійшла до рейтингу 100 жінок, відзначених Всеукраїнським журналом “Гордість та краса України”, 2019.

Римма Зюбіна 5.04.22

Особистість Римми Зюбіної, її творчий і громадський внесок у розбудову культури, під час війни з російським окупантом, коли Україна вкотре виборює свою свободу і незалежність, викликав широку зацікавленість, і зустріч розширилася до міжнародного рівня. Її учасниками, крім українських викладачів і студентів, стали освітяни Литви, Нідерландів, Чехії, всього – 77 осіб. Оскільки захід був плановим у межах національної академічної мобільності, до нього підключилися ЗВО-партнери кафедри педагогіки НПУ імені М. П. Драгоманова. Серед них: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Кременецька гуманітарно-педагогічна академія імені Т.Г. Шевченка.