Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Відкрите практичне заняття аспірантки Отченко Галини Володимирівни (30.03.21)

Відкрите практичне заняття аспірантки Отченко Галини Володимирівни (30.03.21)

30 березня 2021 року асистентом та аспірантом кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології, Отченко Галиною Володимирівною, було проведено відкрите практичне заняття з 1 курсом бакалаврату на тему: «Імідж закладів дошкільної освіти за кордоном».

Галя 1

Дане заняття одержало схвальні відгуки викладачів кафедри, зокрема, завідувача кафедри, професора Г.Г.Цвєткової, яка відмітила, що заняття проведене на високому рівні; керівника дисертаційного дослідження, доц.С.О.Довбні; доц. Р.А.Шулигіної; викл. Г.І.Савлук; викл. Н.О.Волощенко.

Галині Володимирівні хочемо побажати професійного зростання, творчості та подальших успіхів!

Галя 2

Галя 3