Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Консультація з аспірантами щодо участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих вчених

7 квітня 2021 року відбулася консультація з аспірантами спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (Дошкільна педагогіка) з приводу підготовки доповідей та презентацій для участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих вчених (з міжнародною участю) «Тенденції розвитку дошкільної освіти: молодь і наука», яка традиційно проходить на кафедрі педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології.

За організації завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора Цвєткової Ганни Георгіївни зустріч відбулася у дружній, теплій атмосфері, що націлила аспірантів та їх наукових керівників на представлення цікавих науково-творчих досліджень на конференції.

Консультація аспірантів 7.04.21