Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Відкрита лекція аспірантки Савлук Галини Іванівни (24.03.21)

Відкрита лекція аспірантки Савлук Галини Іванівни (24.03.21)

"У внутрішньому світі людини доброта – це сонце"( В. Гюго). Саме такою добротою була пройнята атмосфера відкритої online лекції викладача та аспіранта кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології, Савлук Галини Іванівни, з 1 курсом бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта", яка була проведена 24 березня 2021року.

Сав 1

сав 2

Тема лекції: "Сучасне планування освітнього процесу в умовах закладу дошкільної освіти".

Позитивні відгуки завідувача кафедри, професора Цвєткової Ганни Георгіївни, інших викладачів та студентів говорить про успіх проведеної пари, з чим Галину Іванівну можна привітати.

сав 3

сав 4