Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події Консультація щодо написання кандидатської дисертації

Консультація щодо написання кандидатської дисертації

Дуже важливо науковцю-дошкільнику визначитися з тим, яку проблематику він хоче детально досліджувати, адже від його здобутків та напрацювань буде залежати розвиток дошкільної освіти, якісне навчання студентів, майбутніх вихователів, методистів, директорів закладів дошкільної освіти, викладачів.

Так, 17 грудня відбулася перша консультація щодо написання кандидатської дисертації, (присутні: організатор та ведуча, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, Цвєткова Г.Г.; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Довбня С.О.; аспіранти: Савлук Г.І. та Отченко Г.В.).

Професор Цвєткова Г.Г. за допомогою слайд-презентації цікаво та грунтовно розповіла, з чого починається вибір теми дослідження, які ключові поняття, що входить до структури наукового апарату та змісту наукової роботи?

Основний меседж зустрічі: якщо хочеш відкрити щось нове у будь-якому дослідженні, то багато читай, дивись, аналізуй, порівнюй, іншими словами ― глибоко занурся та досконало вивчай проблему, адже в цьому й полягає творчість науковця, чи не так?