Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції "Сучасні проблеми української освіти"», присвяченій пам’яті професора Василя Хруща (23.10.2024)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми української освіти». Конференція присвячена пам'яті професора Василя Хруща та об'єднує провідних науковців, педагогів і практиків для обговорення сучасних викликів та інновацій в українській освіті. Співорганізатором зустрічі виступив Український державний університет імені Михайла Драгоманова (Педагогічний факультет).

🗓 Дата проведення: 23 жовтня 2024 року

📍 Місце: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ

У рамках заходу будуть розглянуті такі важливі теми:
✔️Освітній процес в умовах війни.
✔️Інновації в педагогічній освіті: проблеми та перспективи.
✔️Традиції і новаторство в Новій українській школі.
✔️Професійна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних реалій.
✔️«Для школи готуємо – у школи вчимося» (педагогічні ідеї професора Василя Хруща).

Робочі мови конференції – українська та англійська. Участь можлива як очно, так і дистанційно.

Терміни подачі матеріалів:
До 15 жовтня 2024 року надсилайте заявку та тези доповіді на e-mail оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Після конференції всі учасники отримають сертифікати, програму та електронний збірник матеріалів.

📌 Детальныше про умови участі, контактні телефони та вимоги до оформлення матеріалів в Інформаційному листі↓pdf

Всеукр конф 23.10.2024 Прикарпатський НУ Стефаника