Ви тут:  Головна Події З Новим роком, Драгоманівська родино!

З Новим роком, Драгоманівська родино!

Шановні колеги, любі студенти, дорогі співробітники! Невтомні, рішучі та наполегливі Драгоманівці Педагогічного факультету!

Передноворіччя – це той час, коли наші надії і сподівання на нове життя та краще майбутнє своїм світлим полум'ям загрівають наші серця вірою, що Добро переможе! Цьогоріч ми, українці, своєю сміливістю, взаємопідтримкою та здатністю витримати лихо, яке прийшло в наш дім, вразили світ і здивували самих себе! Щодня ми боремося, спираючись одне на одного, адже разом ми – сила, здатна подолати все.

Дорогі освітяни! Святкуймо Новий 2023 рік із вірою, надією й любов’ю. Нехай прийдешній рік стане роком Миру, Перемоги та Відновлення! Тепла і світла у ваших оселях! Щастя і радості, здоров'я та життєвої наснаги, духовного оновлення, здійснення бажань, витримки, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою декан Тарас Олефіренко

З Новим роком 2023