Ви тут:  Головна Події «З мовою в серці»: Студенти Педагогічного факультету вітають із Міжнародним днем рідної мови 💙💛

Студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова вітають із Міжнародним днем рідної мови і закликають усіх громадян України завжди розмовляти виключно українською!

Адже рідна мова – це душа народу, у ній закладена історія, традиції й досвід попередніх поколінь. Рідна мова слугує основою духовності народу, втілює його історичний досвід, культурні традиції та прагнення. Вона виконує важливу місію у зміцненні культурних зв'язків, розвитку освіти та науки, а також у забезпеченні міжкультурного діалогу та взаємопорозуміння на міжнародному рівні.

день рідної мови 21.02.24

Українська мова сьогодні – це не лише засіб вираження думок і почуттів, але й важливий елемент культурного фронту, що сприяє зміцненню внутрішньої солідарності, підтримці морального духу та відображенню унікальності української нації на міжнародній арені. Популярність та престижність рідної мови в сучасній Україні є свідченням не лише визнання її значення молодим поколінням, а й відданості ідеалам свободи та незалежності, за які бореться сьогодні кожен громадянин країни.

Напередодні свята студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова спеціальності «Початкова освіта» разом із науковим керівником – доцентом кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті Топіхою Вірою Андріївною підготували стінгазети та флешмоб «З мовою в серці». Дякуємо за участь студентам Смілянській Юлії, Бабенко Софії, Остренко Надії, Баранецькій Юлії, Шалак Тетяні, Рогозі Варварі, Дудак Вікторії, Чаплинській Сніжані (12пн); Шаботовій Анастасії, Поплавській Дарʼї, Радванській Єлені, Гомолі Анастасії, Шаповал Ірині, Зубатовій Вікторії, Погорєловій Анастасії (13пн); Кучеренко Ірині, Сірій Тетяні, Соколовій Каріні, Юречко Юлії, Ковальовій Єві, Рябіч Софії (14пн) та Запорожець Марині (4ПН).

телеграм    телеграм    фейсбук    телеграм