Ви тут:  Головна Події З днем Гідності та Свободи, Україно!

З днем Гідності та Свободи, Україно!

 

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято, засноване указом президента 13 листопада 2014 року, є дуже важливим для українців, оскільки пов'язане з початком двох доленосних для нашої країни подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

 

У цей день ми прославляємо волелюбність, мужність, незламність духу й непоборне прагнення українського народу до честі та справедливості. Сьогодні ми вшановуємо всіх українських воїнів, які захищають нашу країну, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

 

Нехай велика віра у наші власні сили, у рідну землю та її народ допомагає нам спільно вільно та гідно подолати всі виклики й випробування та творити щасливе майбутнє.

 

Перемоги та Мирного неба, Україно!

 

21.11.22 День гідності та свободи

 

 

До уваги!

 

21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.

 

Про це повідомляється у пресрелізі руху громадянського спротиву "Жовта стрічка", який виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території, зокрема у Бердянську Енергодарі, Луганську, Новій Каховці, Криму та окупованих містах Донеччини.

 

Детальніше про флешмоб та рух громадянського спротиву "Жовта стрічка" у статті на "Суспільне | Новини": https://suspilne.media/