Ви тут:  Головна Події Єдність сердець: підтримка ЗСУ від студентів #ПФ_УДУ

Єдність сердець: підтримка ЗСУ від студентів #ПФ_УДУ

Студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова постійно проявляють свою підтримку та вдячність відважним захисникам нашої Батьківщини. Для 96-ої зенітно-ракетної бригади ППО студенти 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» передали новорічну посилку та розписаний прапор. І наші рідні Захисники зробили дорогий сюрприз у відповідь – також розписали прапор, який із гордістю буде прикрашати наш університет.💪🇺🇦💙💛🙏🕊

Допомога ЗСУ 2ПН ПФ УДУ

Цей прапор стане символом незламності духу, відданості та мужності наших захисників, а також безмежної вдячності студентської спільноти за їхню службу та самопожертву.

Допомога ЗСУ студенти ПО 2024

Маємо додатково відзначити активність студентів 2 курсу, вихованців кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедри професор Олена Матвієнко) нашого факультету. Адже до різдвяно-новорічних свят здобувачі вищої освіти спільно зі своїм академічним куратором доцентом Вікторією Григоренко підготували та передали посилку (76 окопних свічок, смаколики, каву, вірші) 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського (Херсонський напрямок). Додатково студенти зібрали та передали 2700 гривень на паливо волонтерам, які їхали на передову. Висловлюємо щиру вдячність відважній, хоробрій Роті Вовків ДФТГ 31, її командиру Бабаку Сергію, які взяли на себе відповідальність за передачу посилки нашим рідним Захисникам.

Ця акція є виразом не лише глибокої поваги та вдячності до наших відважних захисників, але й нагадуванням про те, що кожен з нас може долучитися до підтримки Збройних Сил України. «У єдності наша сила! Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до перемоги!» – ці слова стають мотивацією для всіх нас продовжувати підтримувати наших героїв на шляху до мирного майбутнього нашої країни.💪🇺🇦🙏💙💛🕊

Допомога ЗСУ студенти ПО 2024Допомога ЗСУ студенти ПО 2024