Ви тут:  Головна Події Виставка дитячої творчості «Незламні»

Виставка дитячої творчості «Незламні»

22 березня 2023 року артпростір СКЛО університету приймав найбажанішу й найталановитішу мистецьку аудиторію – юних художників гуртків образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Святошинського р-ну м. Києва. Виставку зовсім юних авторів віком від 5 до 16 років «Незламні», натхненну історією створення патріотичних марок України, відкривали проректор університету професор Ігор Вєтров та декан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко. Вони привітали також шанованих гостей вернисажу.

незламні 22.03.23 1

Так, своїми враженнями від майже сотні дитячих робіт поділився Вадим Овчаренко, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи Міністерства освіти і науки України, відзначивши серед іншого важливу роль нашого університету в розбудові сучасної мистецької освіти. Важливість творчості у формуванні дитини акцентувала у своєму виступі прес секретарка Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» Дарка Оліфер, яка активно підтримує дитячі мистецькі проєкти. Щирі слова захоплення юними митцями прозвучали з вуст президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувачки кафедри позашкільної освіти Навчально-наукового інституту молодіжної та сімейної політики і соціальної роботи УДУ імені Михайла Драгоманова професорки Олени Биковської. Історію створення композицій, в яких яскраво і безпосередньо відбилося дитяче бачення миру і війни, розповіла директорка Центру позашкільної роботи Святошинського р-ну м. Києва Наталія Савенко. Для завідувачки кафедри образотворчого мистецтва Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова професора Олени Шевнюк, яка стала організатором виставки, відкриття стало також прекрасної нагодою профорієнтаційної роботи з майбутніми вступниками та їхніми батьками, на чиї численні запитання щодо перспектив навчання молодих художників вона відповідала під час зустрічі.

Виставка, де маленькі українці продемонстрували незламність духу, силу волі, любов до Батьківщини, до рідної землі, покликана підтримати дух українських воїнів та народу, що захищають кордони нашої країни.

Відео експозиції у дописі на Facebook↓

незламні 22.03.23 1незламні 22.03.23 1

незламні 22.03.23 1